Про нас

«СКМ» - це прогресивне, високотехнологічне виробництво, оснащене обладнанням провідних європейських фірм, що забезпечує справді високу якість продукції, стислі терміни постачань за оптимальною для Вас ціною.

Такі традиційні цінності, як зручність, комфорт, практичність поєднуються в дизайні з бажанням і навіть потребою дивувати  і радувати. Ось чому наші м’які меблі мають свій характер, більш схожий на душу. Це не можливо пояснити, це можна відчути. Доказом цьому є слова, які ми часто чуємо від наших клієнтів: «Я не можу сказати, чому цей диван мені подобається, от подобається і ВСЕ!...»

«Перемагають кількістю, покоряють якістю»

Якісні меблі важко виготовляти, але легко продавати, і ми обрали важкий шлях. З педантичністю, притаманній німцям, ми підбираємо матеріали, тому що важлива кожна, навіть, найменша деталь.

Використання у виробництві дерева твердих і хвойних порід, березової фанери, дозволяє гарантувати високий рівень екологічної безпеки і відмінні експлуатаційні властивості.

В принципі ми працюємо з усіма постачальниками меблевих тканин, шкіри і шкірзамінника, які представлені на ринку України. Але особливу увагу звертаємо на те, що попри Ваш вибір оббивки, радимо проконсультуватись із спеціалістом.

Дизайнерський колектив «СКМ», у тісній співпраці із інженерно-технічним відділом, весь час вдосконалюють наші вироби і поповнюють модельний ряд. Найсвіжіші новинки Ви завжди зможете переглянути на сайті нашої фабрики: skm-lviv.net.ua

На сьогоднішній день «СКМ» - це динамічно розвиваючий бренд, представлений у більш ніж 50 містах України.

У своїй галузі

" Світ Комфортних Меблів " пропонує найвищу якість. Без сумнівів скористайтеся нашими послугами та сучасними методами. Наш професійний персонал у повному Вашому розпорядженні. До переваг нашої фірми відноситься невпинне прагнення до досконалості та підвищення рівня пропонованих послуг. Доказом цього є неухильно зростаюча кількість задоволених замовників.

   Для виготовлення меблів ми використовуємо природну сировину – масив деревини, а також найсучасніші екологічні опоряджувальні та оздоблювальні матеріали.

  Підприємство надає пріоритет виготовленню м’яких меблів. Меблі вирізняються вишуканістю, художньо-естетичним смаком, єдністю стилю, конструктивною міцністю, зручністю.

Запрошуємо до співпраці реалізаторів нашої ексклюзивної продукції.

 

Деталі за телефонами:
 (067) 996-06-22
 (067) 674-06-43