Тканини

Сучасна промисловість пропонує надзвичайно великий асортимент тканин різних матеріалів, текстур, узорів, кольорів і відтінків. Виробники постійно працюють над створенням нових видів. Деякі тканини знімаються з виробництва. Ринок тканин настільки динамічний, що важко передбачити наявність якогось виду тканини навіть на тиждень.

Основними видами тканин, що використовуються для оббивки мя'ких меблів є:

Жаккард – це тканина складного плетіння, що має гладку, не ворсову фактуру, до складу якої входять як синтетичні, так і органічні волокна. Своїй назві жаккард з обов’язаний винахіднику ткацького верстата для візерунку тканин Джозен-Марії Жаккарда.

Жаккард, відрізняється своєю вишуканістю та благородством, це одна з найдорожчих тканин, яка має прекрасний і неповторний естетичний вигляд. Жаккардова тканина дуже зручна в експлуатації, тому що зберігає всі корисні властивості тканин, з яких вона була виготовлена.

Шеніл – тканина з ворсом, м’яка, тепла, що створює затишок у домі. Шеніл легко впізнати за характерною опуклою ниткою, яка контуром нагадує волохату гусінь (по-французьки "гусінь" – chenille). Через ворсисту структуру тканини створюється приємний ефект гри кольору. З метою поліпшення властивостей по догляду шеніл складається з натуральних волокон з незначним додаванням синтетики.

Флок – спадкоємець багатовікової традиції. Перша згадка про тканини, створених без застосування ткацького верстата, відноситься, приблизно, до першого століття до н.е. Мистецтво наклеювати дрібно нарізаний ворс на щільну текстильну основу зародилося в Китаї і лише в пізньому середньовіччі поширилося в Європі. Переваги флокової тканини: механічна міцність (розривне зусилля), висока зносостійкість (стійкість до стирання), простота в щоденному догляді, флок дуже добре чиститься, навіть після сильного забруднення. Флок нескінченно різноманітний – він імітує велюр, шин шил, шкіру, замшу, але при цьому є дешевим порівняно з перерахованими матеріалами, зберігає всі свої чудові властивості – м’якість і міцність, яскравість і гру фарб.

Велюр – ніжний, м’який натуральний матеріал, поверхня якого складається з безлічі ворсинок. Ворс розташований на тканині настільки щільним шаром, що саме він і визначає, настільки вибір з велюру буде оксамитовим і затишним.

Голебен – натуральна тканина, яка користується надзвичайною популярністю завдяки своїй практичності і доступною ціною. Вона по зносостійкості така ж як і велюр, але все ж поступається за своїми характеристиками жаккардовим тканинам.

На нашому виробництві використовується натуральна шкіра тільки високої якості, провідних європейських виробників. "Шкіра" – це природний матеріал, кожен шматок унікальний у своєму роді.

Шкіри, як і тканини, діляться на категорії. Категорії залежать від товщини шкіри, методу її обробки, що визначає її ціну. Основний парадокс шкіри – чим дорожча і якісніша шкіра – тим більш вибаглива вона є. Це відноситься до шкір першої групи. Вони не терплять вилитого вина чи кави. Вивести пляму з такої шкіри важче.

Шкірзамінник підійде для оббивки меблів, яка схильна до частих навантажень, часто чиститься і миється. Сучасні шкірозамінники – відмінна альтернативна натуральна шкіра.

Шкірозамінник може використовуватися там, де натуральна шкіра довго не прослужить. Шкірозамінники випускаються у великій колірній гамі, з матовою або глянсовою лицьовою поверхнею.

Ми працюємо з усіма постачальниками меблевих тканин, шкіри та шкірзамінника, які представленні на ринку України . Але особливу увагу звертаємо на те, що попри Ваш вибір оббивки, радимо проконсультуватись із спеціалістом:
  • Apparel http://apparel.org.ua/;
  • Еxim- textil  http://eximtextil.com.ua/ ;
  • Дивотекс  http://k-divotex.com.ua/;
  • Апекс http://apexfabrics.com.ua/ ;
  • Hilp http://www.mebtkanyny.com.ua/ ;
  • Мегатекс http://megateks.com.ua/ ;
  • Артекс, Гермес Фіт http://fit-kiev.com.ua/ ;
  • Prime Material  http://prime-material.com/ua/.
Практично зразки тканин можна знайти в абсолютній більшості закладів торгівля м'якими меблями.
"СКМ" пропонує широкий вибір якісних матеріалів (колір, текстура, візерунок)  на Ваш смак.